(FOTO) BLOKADERI ZGUBIDANI NASTAVLJAJU SA DEZINFORMACIJAMA: Konstantno šire paniku i smišljaju nove laži

BLOKADERI zgubidani ne prestaju da šire paniku, nastavljaju da lažu i terorišu narod širenjem dezinformacija.

Blokaderi teroristi prevršili su svaku meru, ne prestaju da dižu paniku, a laži i širenje dezinformacija su im postale svakodnevica.

Naime, na društvenoj mreži Iks blokaderi šire snimak napukle zgrade koja je “krpljena” gredama i koja predstavlja očiglednu opasnost. 

Međutim, iako su blokaderi pokušalli da predstave ovu scenu kao da je zabeležena u Srbiji, ubrzo je njihova prevara otkrivena.

Reč je o fotografiji koja nije iz Srbije, već iz inostranstva.

Ovakav sraman pokušaj da se izazove panika među narodom, našao je na oštru rekciju i osudu na društvenim mrežama.

Štaviše ovaj potez blokadera izazavo je očigledan gnev građana.